.

.

Соберете и благодарејте се на есенската штала за празник графичка уметност нерасположена уметничка печатена wallидна уметност

Соберете и благодарејте се на есенската штала за празник графичка уметност нерасположена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 2035.52
Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : село, природа, штала, рурална, фарма, есен, тикви, жетва. Дизајн од Soul Speak & Sawdust. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревети . Текстот вклучува : Соберете и да им се заблагодариме.

R

Им се допаѓа и на купувачите