.

.

Сет на меламин плоча на Војна на Starвездите

Сет на меламин плоча на Војна на Starвездите

DEN 2.00
Износ

Вечера како хероите и негативците на галаксијата далеку, далеку би со „Војна на Starвездите : Силата го буди стрипот“! Користете ја моќта на силата на следната вечера со овој сет од 4 трајни меламин плочи! Овие стилски плочи се карактеризираат со ликови од „Војна на Starвездите“ : Силата се буди, вклучувајќи : ББ-8, Кило Рен, Капетан Фазма и Реј. Beе јадете како Хут и посакувајќи стомакот да биде поголем од сарлакците со овој сет! Војна на Starвездите : Силата се буди меламин плоча, 4 парчиња сет од 4 трајни меламин плочи - дизајни вклучуваат : ББ -8, Кило Рен, Капетан Фазма и Реј. Одлично за сервирање на една четвртина до шеесет порции, настрана чаша сино млеко од банта!. Безбедна машина за миење садови / не микробранови.

R

Им се допаѓа и на купувачите