.

.

Викерман Секој Ден 8 Внатрешен Вештачки Зелен Сочен Аранжман Во Квадратно Црно Тенџере-Претходно Направен Аранжман За Дома Или Канцеларија - Одржување Бесплатно - ?

Викерман Секој Ден 8 Внатрешен Вештачки Зелен Сочен Аранжман Во Квадратно Црно Тенџере-Претходно Направен Аранжман За Дома Или

DEN 271.84
Износ

Викерман Секој Ден 8 " Внатрешен Вештачки Зелен Сочен Аранжман Во Квадратно Црно Тенџере-Претходно Направен жив изглед, контрастни бои и текстури. Се вклопува во секој декор од рустикален до формален. Овој избор ќе трае многу години со минимално одржување. Кога е потребно, едноставно избришете го растението со сува крпа за да ја отстраните прашината. За дополнителни комплементарни акценти видете ги многуте стебла и грмушки достапни Од Викерман. Викерман е лидер во индустријата од 1940 година. Уживајте во оваа стручно дизајнирана декорација околу вашиот дом. ПРЕТХОДНО НАПРАВЕН Егзотичен Сочен Аранжман Во Квадратен Сад. Мерки 8 "висок х 3" широк х 3 " длабоко. ВИСОКОКВАЛИТЕТНО-ботанички правилно зеленило што додава трајна убавина во годините што доаѓаат во секој дом или канцелариски амбиент. Дизајниран за употреба во вештачки цветни или Зеленило аранжмани. ЛЕСЕН ЗА НЕГА-БЕЗ ОДРЖУВАЊЕ. Повремено светло прашина е се што е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите