.

.

Супериорен Хедери Затворен Простор Килим

Супериорен Хедери Затворен Простор Килим

DEN 907.52
Износ

Додадете акцент на вашите подови со Тепихот Хедери. Изработени од квалитетни, 100% Полипропиленски влакна и кадифен 9мм (.35") висина на купот, овој килим ја има убавината и удобноста на традиционалниот куп кој е пријатен под нозете и се спротивставува на најпрометните области во вашиот дом. Безвременскиот дизајн може да се пофали со недооценена елеганција и каприц со својот лист и лоза во ладно Сино. Опкружен со соодветна граница и одморен во позадина на мека Крема, Хедери изгледа прекрасно меѓу традиционалниот, еклектичен, модерен или колонијално инспириран декор. Вклучени : Еден (1) Површина Килим. Материјал : 100% Полипропилен. Висина на купот : 9мм (.35"). Шема : Цветни, Природа, Граница. Стил : Модерен. Квалитет : Оеко-ТЕКС Сертифициран за исполнување на безбедносните и еколошките стандарди. Овој килим е антистатички, отпорен на пожар, доказ за молци и хидрофобен. Бои : Крем И Сина. Нега : Вакуум Чиста. Исчистете ги истурите и свртете се за да го изедначите абењето. Користете ножици за отстранување на лабавите краеви. За најдобри резултати, следете ги упатствата на етикетата за нега.

R

Им се допаѓа и на купувачите