.

.

Викерман Претходно Запали 5,5' Собрани Вештачка Елка На Алјаска, Дура-Осветлена, Јасни Светла

Викерман Претходно Запали 5,5' Собрани Вештачка Елка На Алјаска, Дура-Осветлена, Јасни Светла

DEN 2.67
Износ

Претворете го вашиот дом во празнична земја на чудата Со Викерман Вештачки Новогодишни Елки. Достапно во различни стилови и големини, со претходно осветлени и неосветлени опции, сигурно ќе има Вештачка Елка Викерман која е совршена за вас! Секое дрво е направено со висококвалитетни материјали со реални совети и доаѓа со држач за дрво. Нарачајте го вашиот денес и влезете во радосниот Празничен дух! Викерман Претходно Запали 5,5' Собрани Вештачка Елка На Алјаска, Дура-Осветлена, Јасни Светла : 5,5' висока. 49 " широк. 631 пвц совети. 450 јасно дура-Осветлени светла. Прекинувачот за вклучување/исклучување ги контролира светлата. Светилките осветлени од дура користат микрочипови во секој штекер, така што светилките остануваат осветлени дури и кога некои светилки се скршени или недостасуваат. 5-годишна светлина и 10-годишна конструкција ограничена гаранција на производителот. Метален штанд.

R

Им се допаѓа и на купувачите