.

.

Овошје На Разбојот Женски Памучен Растеглив Градник За Екстремна Удобност, Стил 9292PR, 2-Пакет

Овошје На Разбојот Женски Памучен Растеглив Градник За Екстремна Удобност, Стил 9292PR, 2-Пакет

DEN 247.68
Износ

Овој Плод на Разбојот се протега памук екстремна удобност долна жица градник, 2 пакет, стил 9292 е изграден со 2-слојни беспрекорни чаши за поддршка додека носите под вашите омилени врвови или фустани. Беспрекорните карактеристики овозможуваат удобно и без проблеми абење. Се одликува со затворање на задните куки и очи. 2-пакување. Содржина На Ткаенина : 90% Памук, 10% Спандекс. Прилагодливи ремени. Изберете од избраните бои. Инструкции за нега : рачно миење ладно со слични бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Линија сува. Не пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите