.

.

Џорџ Машки Карго Шорцеви

Џорџ Машки Карго Шорцеви

DEN 2.33
Износ

Карго шорцевите се тука за да останат И Џорџ те покрил. Овие Машки Товарни Шорцеви се изработени во удобна ткаенина од памучна мешавина со малку истегнување за движење со вас. Разноврсна за секојдневно носење за време на топлите временски денови, овие машки шорцеви имаат класичен дизајн на џеб за товар со складирање за да ги сокријат вашите најважни работи и да ги задржат на дофат. Завршете го изгледот и спарете ги овие шорцеви со вашата омилена графичка маичка или кошула со копчиња за релаксирачки, опуштен ден. Само во . Материјал : 98% Памук/2% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина 32. Фит : Опуштено. Пораст : Среден пораст. Затворање : затворање На Копчето со патент мува. Џебови : 2 странични џебови; 2 товарни џебови; 2 задни џебови ги држат најважните работи. Карактеристики : појас јамки. Машки Карго Шорцеви Од Џорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите