.

.

Универзална Папка За Класификација На Прес-Табла, Дел, Црвена, 10 Бо

Универзална Папка За Класификација На Прес-Табла, Дел, Црвена, 10 Бо

DEN 1.00
Износ

Најдете го вистинското вклопување за вашата датотека со овие три опции. Без разлика дали ви требаат четири, шест или осум површини за поднесување, овие тешки папки ефикасно ќе организираат документи. 2 во. капацитет сврзувачки елементи во цврсти 25 пт. покрива и 1 во. капацитет сврзувачки елементи на двете страни на 17 пт. Крафт разделувачите ги делат материјалите и ги одржуваат во последователен редослед. Засилени шипки отпорни на солзи за проширување. 2/5 исечете јазичиња, десно од центарот. 2 во. капацитет сврзувачки елементи во цврсти 25 пт. покрива. 1 во. капацитет сврзувачки елементи на двете страни на 17 пт. Крафт разделувачи. Засилени шипки отпорни на солзи за проширување. 2/5 исечете ги горните јазичиња, десно од центарот.

R

Им се допаѓа и на купувачите