.

.

Minecraft: Легенди - Piglin Уништување Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Minecraft: Легенди - Piglin Уништување Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

DEN 271.20
Износ

Овие Трендови Меѓународни Minecraft : Легенди-Piglin Уништување Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.62" х 24.25"х 0.75".

R

Им се допаѓа и на купувачите