.

.

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Боди Со Долги Ракави, Животинска Авантура 7-Пакет, 6-Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Боди Со Долги Ракави, Животинска Авантура 7-Пакет, 6-Месеци

DEN 1.00
Износ

Хадсон Боди Со долги ракави За Бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Комплетот вклучува координирање на боди со долги ракави. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

R

Им се допаѓа и на купувачите