.

.

Декмодира Модерен Стил Големо, Тркалезно, Извртено Златно Метално Ѕидно Огледало, 35 35

Декмодира Модерен Стил Големо, Тркалезно, Извртено Златно Метално Ѕидно Огледало, 35 35

DEN 0.67
Износ

Донесете богата, метална златна текстура на вашите ѕидови со ова големо, тркалезно, златно метално огледало, со слоеви на вртење, извртување златни метални нишки за многу димензионален дизајн. Металното злато е доволно разноврсно за да работи со речиси секоја палета или шема на бои и е лесно и подготвено за закачување од хардверот за пили во задниот дел. Ова огледало со акцент е одличен центар во влезовите, преку софа или во вашиот простор за јадење. огледала. ѕидни огледала. декоративни огледала. метални огледала. метални ѕидни огледала. тркалезни ѕидни огледала. големи тркалезни ѕидни огледала. тркалезни огледала. златни огледала. златни метални ѕидни огледала. златни метални огледала. тркалезни златни огледала. извртено метално огледало. модерни огледала. модерен декор. акцент декор. акцент огледало. домашен декор. влезот декор. декор во дневната соба. трпезарија декор.

R

Им се допаѓа и на купувачите