.

.

Глорија Вандербилт Аманда Панталони

Глорија Вандербилт Аманда Панталони

DEN 3.33
Износ

Освежете ги најважните работи за вашата гардероба со овие задолжителни стилови од иконската Глорија Вандербилт. Одликувајќи се со класични ласкави вклопувања што ќе направат да се чувствувате убаво, извонредна квалитетна ткаенина за удобно чувство и убави модерни отпечатоци што ќе ви се допаднат Права Нога ; Затворање На Предното Копче ; Стил На Четири Џебови.

R

Им се допаѓа и на купувачите