.

.

Демонски Системи За Гориво Карбуратор Млазен Млаз

Демонски Системи За Гориво Карбуратор Млазен Млаз

DEN 6943.20
Износ

Квалитетни авиони За Демонски/Канџи / Холи карбуратори. Индивидуално течеше и нумерирани за лесна идентификација. Достапно од 50 до 100. Продадени по пар.Поединечно Течеше/Нумерираше За Лесна Идентификацијаквалитетни млазници За Demon Qually; Claw_ или Holleyquality Авиони ЗА Демони/Канџи/Холи Карбсстандардни ГЛАВНИ МЕРНИ АВИОНИ 2-ПАКЕТ .099карбуратор Млаз Демон Гориво Системи 230099 Карбуратор Млаз Млаз Дополнителни Карактеристики Материјал : Месинг.

R

Им се допаѓа и на купувачите