.

.

Црна 2 Разиграни Големи Букви Подготвени

Црна 2 Разиграни Големи Букви Подготвени

DEN 3.00
Износ

Живи писма, неограничени можности! Удобен, еднократно и лесен за употреба. Одлично за студентски работни дисплеи, огласни табли, знаци, банери, табли за вести, активности за учење, етикетирање и многу повеќе! Боите отпорни на избледување се координираат со трендовските производи. Издржлив. Секој пакет вклучува 100 големи букви, 20 броеви 0-9, 30 интерпункциски знаци и 18 шпански акцентни знаци. Продадени како 6 пакувања. Практични букви за удирање одлични за прикази, знаци, активности за учење, етикетирање и многу повеќе!. Ангажирање, лесен за читање дизајн. Перфорираните букви лесно удираат, висат со лента, иглички или спојници. Бои отпорни на бледнее. Издржлив и еднократно. Големи букви се високи 2". Секој пакет вклучува 100 големи букви, 20 броеви 0-9, 30 интерпункциски знаци и 18 шпански акцентни знаци. Продадени како 6 пакувања. Модел БР : Т-79721-6. Марка : тренд претпријатија, Ад.

R

Им се допаѓа и на купувачите