.

.

Пит Мачката Колекционерска Слика 4-Пакет

Пит Мачката Колекционерска Слика 4-Пакет

DEN 511.84
Износ

Пит Мачката е една зафатена мачка! Овој колекционерски пакет содржи 4 различни статични фигури од 3 инчи, вклучувајќи : Рокин Пит, Скејтер Пит, Гроув Батон Пит и Кул Мачка Буги Пит! Со 4 различни фигури На Пит во една кутија, тоа е инстант колекција! Врз основа на најпродаваната серија книги За Мачки Пит. 4 Парче Пит Плејсет За Мачки-Вклучува 4 различни пластични фигури, вклучувајќи : Рокин Пит, Скејтер Пит, Гроув Батон Пит и Кул Мачка Буги Пит. Врз основа На Серијата Книги - Официјално лиценцирана Од Фатмојо. Играјте и Рекреирајте - секоја самостојна фигура е висока 3 инчи. Инстант Колекција-совршен подарок за секој обожавател На Мачката Пит, на возраст од 3 години плус. Мали и Слатки - овие мали фигури се идеални за држење и играње на малите раце.

R

Им се допаѓа и на купувачите