.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Козметика 5 Платнена Уметност од Гроздобер Лавоа

Заштитен знак Ликовна Уметност Козметика 5 Платнена Уметност од Гроздобер Лавоа

DEN 2601.60
Износ

Уметник : Гроздобер Лавои Предмет : Народен Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уметност На Платно Завиткана Во Галерија, ова подготвено за закачување, уметничко парче завиткано во галерија има двојка која се држи едни со други во центарот на frame.Ms. лавоа е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, која ги вклучува не само Старите Мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност која во голем број случаи е создадена од некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се er На Арт Нову и Арт Деко, но се што е убаво или паметно и паѓа во очи. Гроздобер Лавоа "Козметика 5" Платно Уметност.

R

Им се допаѓа и на купувачите