.

.

Унија Производи Круг Смола Птица Бања, Бела

Унија Производи Круг Смола Птица Бања, Бела

DEN 591.84
Износ

Продадени како 2 ЕДИНИЦИ на 1 14.34 по единица. (1 единица = секоја.) 17" дијаметар сад. 25" висина. Основата може да се пондерира со песок за стабилност. Бело . Број на производителот : 61010. ШИФРА # : 8237695. Земја на потекло : (ТБА). Дистрибуирани од Синдикални Производи. Карактеристики Смола Птица Бања. Боја-Бела. Облик-Круг. Изработени Од Издржлива Пластика Отпорна На Временски Услови. Врвот Треба Да Се Состави Во Основата Со Обезбедени 3 Завртки. Препорачајте База За Полнење Со Малку Песок За Стабилност. Димензија - 22 х 17 х 31 инчи. Тежина на предметот-13 килограми. - ШКУ : ТРВАЛ47733.

R

Им се допаѓа и на купувачите