.

.

Furinno Пресврт-N - Цевка Haydn Крајот Маса, Темно Цреша Црна, Во собата на 2

Furinno Пресврт-N - Цевка Haydn Крајот Маса, Темно Цреша Црна, Во собата на 2

DEN 289.28
Износ

Furinno Пресврт - N - Цевка Дома Дневна Соба Серија : дневна соба маси. (1) Уникатна Структура : Едноставниот и стилски изглед е идеален како декоративен и домашен живот. Погоден за сите простории на кои им е потребна маса за сервирање. Дизајниран да ја задоволи побарувачката на евтин, но издржлив и ефикасен мебел. Докажано е дека е најпопуларниот мебел RА поради неговата функционалност, цена и склопот без проблеми. (2) Паметен Дизајн : Лесно Склопување и не се потребни алатки. Паметен дизајн кој користи издржливи рециклирани пвц цевки и инженерско композитно дрво со средна густина кои издржуваат голема тежина. Само повторете го механизмот за пресврт, вртење и магацинот, а целата единица може да се состави во рок од 10 минути. Искусете ја забавата На Д-и-и дури и со вашите деца. (3) композитното дрво со средна густина се произведува Во Малезија и е направено од рециклирани материјали од гумени дрвја. Процесот на производство е во согласност со зелените правила на производство. Нема непријатен мирис, издржлив и материјалот е најстабилен меѓу композитните шуми со средна густина. Пвц цевката е направена од рециклирана пластика и е тестирана за нејзината издржливост. Едноставен став кон начинот на живот се рефлектира директно на дизајнот На Мебелот Фурино, создавајќи тренд на едноставно природа. Сите производи се произведуваат и склопуваат 100 проценти Во Малезија со 95% - 100% рециклирани материјали. Упатства за нега : избришете ја со чиста амортизирана крпа. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Сликите се наменети за илустрација. Сите декор предмети не се вклучени во оваа понуда. Број На Модел : 2-99800 Вртење-Н-Цевка Крајна Маса Затворен Штанд За Растенија. Декоративниот држач за растенија е едноставен, стилскиот дизајн доаѓа во повеќе опции за боја за лесно прилагодување. Долната полица овозможува вгнездување на растение во саксии. Произведено од висококвалитетно композитно дрво и пвц цевки што ја зголемува издржливоста и животниот век на производот. Се вклопува во вашиот простор, дури и со буџет. Внатрешниот држач за растенија е цврст на рамна површина. Дизајнот на заоблени рабови ги спречува децата од потенцијални повреди. Препорачан максимален капацитет на тежина од 20 килограми по полица. Димензии : 13.4 "W x 13.4" d x 20 " H.

R

Им се допаѓа и на купувачите