.

.

Уникатен Разбој Казино Софија Потресени Цветни Површина Килим Или Тркач

Уникатен Разбој Казино Софија Потресени Цветни Површина Килим Или Тркач

DEN 2011.52
Износ

Примамливите текстури и динамичните бои на Колекцијата Софија можат да нагласат многу стилови што можеби сакате да ги создадете. Оваа колекција има топли, вознемирени сино-зелени кои го нагласуваат вашиот дом. Овој извонреден, удобен килим прави уникатен додаток во секоја просторија. Секој килим е достапен во различни големини и форми. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите