.

.

Моб Психо-Град Ѕид Постер, 22.375 34

Моб Психо-Град Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 3.00
Износ

Овој Тренд Меѓународен Моб Психо 100-Градскиот Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Моб Психо 100-Градски Ѕиден Постер : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД Фсц. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

R

Им се допаѓа и на купувачите