.

.

Степен Мажи Оригинален Дезодоранс 48-Часовна Заштита Од Мирис Интензивен Спортски Дезодоранс за Мажи Оз Близнак

Степен Мажи Оригинален Дезодоранс 48-Часовна Заштита Од Мирис Интензивен Спортски Дезодоранс за Мажи Оз Близнак

DEN 103.52
Износ

Степен Мажи Интензивниот Спортски Дезодоранс обезбедува 48-часовна заштита од мирис за да се чувствувате свежо и самоуверено. Овој дезодоранс за мажи работи напорно како и вие и нуди 48-часовна заштита, така што можете да го земете денот. Нашиот Интензивен Спортски Дезодоранс содржи заживувачки удар од кора од лимон и портокал од бергамот, помешан со навестување на мошус. Моќниот дезодоранс реагира кога ви е најпотребен, така што можете да останете сигурни без да се грижите за забавување. Овој долготраен дезодоранс за мажи има формулација без алуминиум што ве одржува свежи и нема да ја иритира чувствителната кожа. Можете да бидете сигурни дека ќе бидете заштитени од мирис со овој дезодоранс за мажи. Останете свежи и чувствувајте се чисти од утро до вечер. Едноставно извртувајте, лизгајте и движете се. Остриот, енергичен мирис помага да бидете свежи како кога го започнавте денот. Останете суви,ладни и самоуверени благодарение На Интензивниот Спортски Дезодоранс За Мажи. На Степен, сакаме да ја инспирираме довербата во сите да се движат повеќе и да одат понатаму. Ние сме тука да го поддржиме вашето патување низ дезодоранс што се движи со вас и ви помага да ги надминете вашите граници. Како и зголемување на нашата употреба на материјали за повеќекратна употреба, ви олеснуваме да го рециклирате нашиот дезодоранс, антиперспирант дезодоранс и пакување со сув спреј. Степен. Нема да те изневери. Степен Мажи Оригинален Дезодоранс 48-Часовна Заштита Од Мирис Интензивен Спортски Дезодоранс за Мажи 3 Мл БЛИЗНАК 48-ЧАСОВНА ЗАШТИТА : На Активните животи Им треба Степен Мажи Интензивен Спортски Дезодоранс. Овој дезодоранс за мажи обезбедува доверба со 48-часовна заштита од мирис. ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН : овој долготраен дезодоранс за мажи има формулација без алуминиум што ве одржува свежи и нема да ја иритира чувствителната кожа. ПОДГОТВЕНИ ЗА ОНА што Е СЛЕДНО : Земете го денот Со Степен Мажи Интензивен спортски дезодоранс стап. Едноставно извртувајте, лизгајте и движете се. ЗАЖИВУВАЧКИ МИРИС : Останете свежи со овој дезодоранс. Степен Мажи Интензивна Спорт дезодорансот содржи мирис на лимон и бергамот портокал, помешан со навестување на мошус, за да се чувствувате енергично. РЕЦИКЛИРАЈТЕ СО СТЕПЕН : како и зголемување на нашата употреба на материјали за повеќекратна употреба, ви го олеснуваме рециклирањето на нашето пакување со дезодоранси и сув спреј. ОДЕТЕ ПОДАЛЕКУ ОД ВАШИТЕ ГРАНИЦИ : Во Степен, сакаме да ја инспирираме довербата во сите да се движат повеќе и да одат понатаму. Ние сме тука да го поддржиме вашето патување низ дезодоранс за мажи кои се движат со вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите