.

.

Гориво Инјектор Бунг

Гориво Инјектор Бунг

DEN 3.33
Износ

Бунг На Инјекторот за гориво; 6 По Пакет;Алуминиумовие дупки за инјектирање гориво за замена На Дупки се дизајнирани да одговараат на вашиот Командант 950 комплет за вбризгување гориво за тело за гас. Изработени се од висококвалитетен алуминиум и имаат природна завршница што одговара на остатокот Од алуминиумот На телото На гасот; За Инјектори ОД ТИПОТ ЕВ1 Дополнителни Карактеристики Материјал : Алуминиум.

R

Им се допаѓа и на купувачите