.

.

Нулум Машински Изработен Лизмар Ретро Област килим или Тркач

Нулум Машински Изработен Лизмар Ретро Област килим или Тркач

DEN 3.00
Износ

Овој машински изработен тепих е изработен од 100 проценти полипропилен, со современ дизајн. Тоа е прекрасно и богато централно парче за секоја просторија. Нулум Машински Изработен Лизмар Ретро Област килим Или Тркач : машински изработен Во Турција. Направено од 100 проценти полипропилен. Мулти. Латекс поддршка. Нема гаранција. Исчистете го местото со благ детергент и вода. Ве молиме запомнете : дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ве молиме имајте предвид дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите