.

.

Трговска Марка Ликовна Уметност Њу Орлеанс Платнена Уметност Од Икал Бекфорд

Трговска Марка Ликовна Уметност Њу Орлеанс Платнена Уметност Од Икал Бекфорд

DEN 2601.60
Износ

Уметник : Икал Бекфордсубјект : Музикстил : Модерен сите благодарници и пофалби поради Семоќната Моќ што го води секое парче произведено преку мојата четка, молив, стихови или мојата гитара. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален стилски декор, Ликовната Уметност со Заштитен Знак нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена ѕидна уметност која сигурно ќе го надополни секој стил. Ние обезбедуваме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до пејзажи кои го одземаат здивот, во асортиман на големини кои сигурно ќе донесат возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба до дневната соба, па дури и канцеларијата, Заштитен Знак Ликовната Уметност прави професионално рачно изработена, подготвена за закачување на ѕиден декор на кој ќе му се восхитуваат во годините што доаѓаат! ВАЖНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Трговска Марка Ликовната Уметност е посветена на обезбедување на потрошувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, кои ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес за Контрола на Квалитетот. Ликовната Уметност е регистрирана трговска марка заштитена со законот за Трговски Марки на САД и енергично ќе се брани.Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Икал Бекфорд "Њу Орлеанс" Платно Уметност.

R

Им се допаѓа и на купувачите