.

.

Skechers Cleo Shoneycomb Flat

Skechers Cleo Shoneycomb Flat

DEN 0.33
Износ

Засладете го вашиот фустански стил со дополнително истегнување и удобност облечена во Skechers Cleo - чевли за саќе. Мека ткаени текстурирана ткаенина за истегнување со ткаени детали во лизгање на балетски балет со лежење со рамка со исечена јака и ладење на меморија од пена од воздух. Воздушна оладена меморија за пена, Bio_dri, машина за перење, поддршка за мемориска пена, Skech-плетенка, вклопување во истегнување.

R

Им се допаѓа и на купувачите