.

.

Државен циклон на Ајова Црвен четвртина чорап - Залив Донегал - Униз - една големина - четвртина

Државен циклон на Ајова Црвен четвртина чорап - Залив Донегал - Униз - една големина - четвртина

DEN 271.84
Износ

Поддржете го вашиот омилен тим и нозете, како и со еден пар на NCAA на Донегал Беј, официјално лиценциран QTR. Должина, чорапи на екипажот. Достапно во различни автентични тимски бои и логоа, вашите чорапи со должина се добредојдени додатоци на вашата гардероба. Нозете ќе ви се заблагодарат што ги додадовте откако ќе го доживеат дополнителниот мек и издржлив џакард ткаен дизајн на секој пар. Државен циклон на Ајова Црвен четвртина чорап. Државни циклони на Ајова. Црвен четвртина чорап. Тимско лого и бои. НЦАА официјално лиценциран. 80% памук, 17% полиестер, 3% спандекс. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Удобноста одговара со засилена пета. Изградба на дишење.

R

Им се допаѓа и на купувачите