.

.

Thumbrintz dots Монограм неутрални декоративни перници

Thumbrintz dots Монограм неутрални декоративни перници

DEN 2.33
Износ

Thummprintz точки Монограм Неутрални декоративни перници : 100 проценти полиестерско лице и бек -полнење се рециклираат полиестерски микрофиберверверзибилни затворени декоративни затворени перници е достапна во големини 14 x 14 ", 16 " x 16 ", 18 " x 18 ", 20 " x x 20 "и 26 " x 26 "" Убава уметност од MWW Design Studio создава тематски дизајн за оваа печатена перница. Перницата е совршен акцент за софа, кревет или стол. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и од задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или како завршен допир во просторијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите