.

.

Мое дете на Картер, бебе момчиња и момчиња за деца, кои се вклопуваат во памук со кратки ракави со кратки ракави

Мое дете на Картер, бебе момчиња и момчиња за деца, кои се вклопуваат во памук со кратки ракави со кратки ракави

DEN 3.00
Износ

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Забелешка : За да им помогнеме на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба секогаш да се вклопуваат. Измешајте и совпаѓајте ги PJS Направете време за спиење! Од моето дете на Картер, овој сет на пижами од 4 парчиња е направен со мек, дишечки памук за удобно вклопување цела ноќ. Зачудувачки манжетни и врзани манжетни ги одржуваат врвовите и панталоните (без извртување или зглобување!) Плус, симпатични отпечатоци од знаци + графики им даваат на овие PJs многу карактер. Сетот за пижами од 4 парчиња вклучува : две тимови и два пара панталони. 100% памучно ребро. Меша и натпревар!. Кратки ракави. Ребрести деколте и манжетни. Покриени еластични ленти за половината. Отпечатоци на екранот со слатки знаци + сите отпечатоци. Големини 6м-5Т. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат во миење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите