.

.

Племенска шема на пердуви со стрела црно -бел дизајн wallиден плакета уметност од ziwei li

Племенска шема на пердуви со стрела црно -бел дизајн wallиден плакета уметност од ziwei li

DEN 559.84
Износ

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 10 должина x 0,5 длабочина x 15 висина инчи. Квалитет - Висок квалитет, рачен завршен литографски печатење на MDF дрво. Машински заоблени, фолија завршени рабови за непречен допир . Подготвени за виси - префабрикувани да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси на wallидот. Дизајн на уметникот Зивеи Ли.

R

Им се допаѓа и на купувачите