.

.

Монд -радија на радија на радија на радијацијата за вшмукување на шофершајбната

Монд -радија на радија на радија на радијацијата за вшмукување на шофершајбната

DEN 255.84
Износ

Mound на вшмукувачката чаша XTC- ви овозможува да ја свртите, навалите и да ја ротирате вашата XTC акција камера 360 степени- Куп за вшмукување на шофершајбната- монтирање на која било шофершајбна или мазна, рамна не-порозна површина.- Компатибилен со XTC100, XTC150, XTC200, XTC205, XTC260 , XTC280, XTC285, XTC300, XTC310 и XTC350 Камери Мидленд Радиос за вшмукување чаша за вшмукување.

R

Им се допаѓа и на купувачите