.

.

Сос од чили сос на замокот „Бункер Хил“, без грав додадени, зачинети и cunkier, Оз може

Сос од чили сос на замокот „Бункер Хил“, без грав додадени, зачинети и cunkier, Оз може

DEN 1.00
Износ

Сос од чили сос на Castleberry Hill без додадени грав е брз и лесен начин да имате вкусна вечера за оние време кога немате време. Бункер Хил Чили е исто така неверојатно врвот за топли кучиња, хамбургери, лизгачи и многу повеќе. Ова е совршен начин да ја облечете вашата трпеза следниот пат кога ќе се скарате! Castleberry's Bunker Hill Chili е исто така одличен извор на протеини и лесен за подготовка! Бункер Хил Чили, додадени без грав е класика што вашата следна забава за скара ќе ја сака. . Направено со премиум мешавина од најквалитетни состојки. . Одлично на топли кучиња, хамбургери, лизгачи и многу повеќе. Лесна подготовка или за шпорет или во микробранова печка.

R

Им се допаѓа и на купувачите