.

.

Поставени девојки за девојчиња за девојчиња, сет и шорцеви, 2 парчиња, големини 12м-5Т

Поставени девојки за девојчиња за девојчиња, сет и шорцеви, 2 парчиња, големини 12м-5Т

DEN 320.00
Износ

Нејзините омилени суперхерои, цвет, меурчиња и путер, се прикажани во сите, симпатични отпечатоци на овој дво-парчен пакет девојки и шорцеви. Изработена во супер-меки француски Тери, овој сет за појавување е удобен додаток на нејзината гардероба и совршен за денови на топло време поврзан со нејзините симпатични сандали. Сега таа е подготвена да оди во забавен стил! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар шорцеви. Големина : Моделот носи големина 3 T. Врвни карактеристики : стил на пуловер; Француски Тери; Супер-мека завршница; ензим измиен за мекост и боја; кратки ракави; боксерски вклопување; детали за детали; екипаж; капка рамо; сите отпечатоци. Карактеристики на пантолоните : еластична половината и декоративниот лак за цртање; ткаени детали за лепенка. © Цртана мрежа, сите права се задржани. Поставени девојки за девојчиња за девојчиња за девојчиња и шорцеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите