.

.

Реверзибилен качулка од урбана Република Момче, реверзибилна качулка, големини 12м-5Т

Реверзибилен качулка од урбана Република Момче, реверзибилна качулка, големини 12м-5Т

DEN 239.84
Износ

Пакуваната јакна за пафер од Урбана Република е совршена за да го задржи вашиот син топол во студени денови. Оваа јакна има вградена торбичка во која можете лесно да ја спакувате самата јакна. Тоа е кул и практично! Материјал : 100% полиестер; Грижа : машина за перење; Земја на потекло : Увезен; Тежина : лесна; Јака : прицврстен аспиратор; Затворање : поштенски преден; Ракави : долги ракави; Ockебови : џебови на страна : Карактеристики : ватирана ткаенина; пакувачка торбичка.

R

Им се допаѓа и на купувачите