.

.

Суштински iPhone Pro Pro Phone Case, лимон свеж

Суштински iPhone Pro Pro Phone Case, лимон свеж

DEN 3.00
Износ

OTM Essentials i Phone 12 Pro Clear Town Edge The Telege Case, Lemon Fresh The Town Edge The Телефонски случај од OTM Essentials ™, е дизајниран да го заштити вашиот телефон од испакнатините и модринки на дневната абење и солза. Дизајниран со браник на удар и направен со флексибилен материјал TPU, цврстиот раб е и траен и лесен. Вашиот телефон патува со вас секој ден, нека е стилски како и вие . густ раб за заштита на влијанието. Прецизни пресеци за пристаништа и камера.

R

Им се допаѓа и на купувачите