.

.

Jordордаче со висок пораст на женските фармерки со директно нозе

Jordордаче со висок пораст на женските фармерки со директно нозе

DEN 558.40
Износ

Вашата колекција на тексас не е целосна без женските фармерки со високи нозе на Jordордаче. Одликувајќи се со пораст на фигури и контурирање на половината без јаз, овие фармерки се хомерун во стил. Inseam for this jean is 27" and features a slim tapered straight leg fit. Pair them with a drapey blouse for a dressier look or a tee and sneakers for Sunday funday. Material : 66% Cotton,29% Polyester,3% Rayon, 2% спандекс. Редовен инсејм : 27 ". Тенок затегната права нога. Изработка на квалитет на премиум. Висок пораст на половината. Тенок затегната права нога. Изработка на квалитет на премиум. Висок пораст на половината. Тенок затегната права нога. Изработка на квалитет на премиум. Висок пораст на половината. Тенок затегната права нога.

R

Им се допаѓа и на купувачите