.

.

Обновен Dell 790-SFF работна површина со Intel Core i5- 3.1GHz процесор, 8 GB меморија, 480 GB SSD-2. и победи про

Обновен Dell 790-SFF работна површина со Intel Core i5- 3.1GHz процесор, 8 GB меморија, 480 GB SSD-2. и победи про

DEN 1146.72
Износ

Идеално за работа или игра, реновираната работна површина Dell 790-SFF има процесор Intel Core i5-2400 3.1 GHz и, 8 GB меморија. Чувајте фотографии, музика, филмови и повеќе на SSD 480 GB, тоа е совршена работна површина за сите ваши компјутерски потреби. Core i5-2400 3.1 GHz. 8 GB RAM меморија. 480 GB SSD. Intel HD графика. Пристаништа : (10) USB 2.0 (4 фронт, 6 заден), сериски порт, VGA, Display Port, RJ-45, PS/2, микрофон, слушалки, стерео линија, линија за звучници. Димензии на системот : 11,42 "x 3,65" x 12.28 ". Тежина : 12,57 фунти . Содржина на пакет : Компјутерски систем, кабел за напојување, нова USB тастатура и глувче. MFG година : Â 2011-2012. За да ги видите спецификациите на производителот за овој производ, Кликнете овде. За да видите список на додатоци за компјутер, кликнете овде. Трајвте во користениот компјутер и електроника за повеќе пари за да потрошите. Добро за вашиот паричник и околината - кликнете овде. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но има биле професионално прегледани, тестирани и исчистени од обновени продавачи на програми и добавувачи. Целосно функционален производ во нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци Тоа ќе биде компатибилно и целосно функционално, но може да не биде оригинално. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува капацитет од 80% во однос на неговиот нов еквивалент.

R

Им се допаѓа и на купувачите