.

.

Подобри трендови Слава рачна зглобна широко распространета, Тенсел, 24 72 тркач, таупе, таупе

Подобри трендови Слава рачна зглобна широко распространета, Тенсел, 24 72 тркач, таупе, таупе

DEN 558.88
Износ

Слава колекција на килими од подобри трендови што ја прикажуваат бујноста и исклучителната убавина на чистото предиво од чиста тенко. Тој е апсорбиран и дише како другите природни влакна. Тоа е влакна базирана на целулоза и може да се користи слично на свила, бамбус или мецеризиран памук. Слава колекцијата на килими е рачно изработена од недоволно предива што се мијат за да ја изнесат нивната природна боја и природното сјај. Значителните предива се навлегуваат во кадифен куп и се спуштаат со рака за да се создаде текстурирана завршница. Рачно ткаени од мастер занаетчии, нашиот цврст дизајн на проверка ги користи најсуптилните смени во бојата и шемата за да ги вметне неутралните килими со исклучително богатство. Изработени од премија предива кои се внимателно избрани за да ги надополнат своите уникатни дизајни, килимите нудат опуштена софистицираност и безвременски квалитет. Направено со 100% Тенсел е влакно направено од дрвена пулпа од дрвја што се одгледуваат и заменуваат на специјализирани фарми на дрвја . Тенсел се произведува со употреба Издржи најпрометните области . Отпорен на дамки, е достапна во низа бои, големини и форми за да одговара на сите области . место чисто за подолг животен век . 24 "x 72" тркач. Таупе боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите