.

.

Пионерската жена лиди торба, вино од Виндзор, женски

Пионерската жена лиди торба, вино од Виндзор, женски

DEN 879.68
Износ

Пионерската жена со пионер, голема чанта, во тон на вино, има две торбички со додадена вредност за одржување на вашите најважни работи безбедни и достапни. Овој мек вегански кожен тоте нуди повеќе начини за носење, со двојни ленти за рамо или прилагодлива лента за мрежни мрежи. Внатрешното затворање на кучиња за внатрешни работи дозволува торбата да се преклопи помала, кога не ви треба толку многу простор. Тота е целосно поставен, со повеќе внатрешни џебови, а исто така има и џеб за лизгање за лесен пристап. Совршено за работните денови или викендите во движење. Само на. Материјал : Вештачки материјали. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 20,97 "W x 10.93" H x 7 "D. Ширина се мери низ дното на торбата . Тип на рачка : Двојни ленти за рамо; Отстранлив лента за долги крстови. Затворање : Затворање на кучиња. Мали торбички за чување на најважните и пригодни детали за внатрешни работи : Доста простор за лаптоп; целосно обложени со внатрешни џебови. Handенски чанти за женски лити од пионерската жена.

R

Им се допаѓа и на купувачите