.

.

Женски плус големина без ракави со шифонски фустан од летање

Женски плус големина без ракави со шифонски фустан од летање

DEN 367.84
Износ

Кејп преклопна облека без ракави вратот на екипажот, со преклопување на капакот на Кејп. Фустанот го фаќа нозете на нозете на окото, исечено со преклопување на капакот на Кејп, што создава драматично движење и додава благодатно покритие во стилот на без ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите