.

.

Монтажа Загради за Aerotread Одговара изберете: HYUNDAI ТУСОН, HYUNDAI ТУСОН SE

Монтажа Загради за Aerotread Одговара изберете: HYUNDAI ТУСОН, HYUNDAI ТУСОН SE

DEN 2008.96
Износ

Одговара на следниве возила : Hyundai Tucson2016 База 2.0 L2016 Еко 1.6 L2016 Горивни Ќелии 2016 Ограничен 1.6 L2016 Луксузни 2.0 L2016 Премија 1.6 L2016 Премија 2.0 L2016 SE 2.0 L2016 Спорт 1.6 L2016 Крајната 1.6 L2017 База 2.0l2017 eco 1.6l2017 Ограничен 1.6l2017 Луксузни 2.0l2017 ПРЕМИЈА 2.0l2017 se 2.0 L2017 Спорт 1.6 L2017 Крајна 1.6 LARIES AEROTREAD ТРЧАЊЕ ОДБОР МОНТАЖА KITS ДИЗАЈНИРАН ДА СЕ ИНСТАЛИРА ОВЕН Aerotread ТРЧАЊЕ одбори ВКЛУЧУВА Потребните хардвер АКО ИМАШ Голем нов сет НА ОВЕН' aerotread трчање одбори, Вие Едноставно Треба Овој Хардверски Пакет За БРЗА И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА. Автомобилската Индустрија овен е водечки производител на резервни додатоци изработени од тубуларен челик, абс пластика и хардкор гуми, вклучувајќи модуларни браници, тубуларни врати, штитници на скара, подни душеци и многу повеќе.Погледнете го производот за детали за апликацијата. Не-вежба, апликација специфична за возилото за прилагодено вклопување. Компатибилен со систем за монтирање на аеротрид песна за лесна, безбедна инсталација. Тешка челична конструкција со издржлив финиш на црн прав. Одговара Изберете : 2016 ХЈУНДАИ ТУСОН 2017 ХЈУНДАИ ТУСОН СЕ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите