.

.

Ренесансен Надворешен Двор Рачно стружено Дрво 7-парче Комплет За Јадење Со Лежечки Столови

Ренесансен Надворешен Двор Рачно стружено Дрво 7-парче Комплет За Јадење Со Лежечки Столови

DEN 1.33
Износ

V1297 SET26 Ренесансен Надворешен Двор Рачно стружено Дрво 7-парче Трпезарија Со Лежечки Столици Овој Ренесансен Надворешен Двор Рачно стружено Дрво 7-парче Трпезарија Со Лежечки Столици е уникатен начин за прикажување на вашиот личен стил!Направено од 100% Тврдо Дрво Од Багрем кое потекнува Од Австралија и Азија и се користи во конструкцијата за да се направи одличен и квалитетен мебел.Секое парче Од Нашиот Ренесансен Комплет За Јадење Во Двор на Отворено е рачно изгребано што изгледа како потресено парче наследство што ќе му донесе неверојатен изглед на вашиот двор на отворено. Модел Бр : V1297 SET26. Бренд : ВИФА. УПЦ : 8935083286602. Боја : Виста сива, потресена, водена база дамка. Ренесансен Надворешен Двор Рачно стружено Дрво 7-парче Трпезарија Со Лежечки Столови. Направени Во : Виетнам. Вклучени 6 лежечки столици и 1 правоаголна маса. Брз и лесен за составување. Направено од Тврдо Дрво Од Багрем. Рачно изгребана Завршница Од Дрво. Отпорен на временски услови. Димензија на табелата : 59 "L x 31" W x 29 "H. димензија на Стол : 23"L x 26"W x 44" H. Капацитет На Тежина : 220 фунти / стол. Тип На Ставка : Отворен Двор Јадење Во Собата.

R

Им се допаѓа и на купувачите