.

.

Костим За Плашило За Возрасни

Костим За Плашило За Возрасни

DEN 559.84
Износ

Страшилата внимаваат на полињата и ги спречуваат птиците да ги јадат посевите. Тие обично молчат, неподвижни дисплеи. Но, некои се зли суштества што се издигнуваат од полето и напаѓаат. Нарачајте Костим За Плашило За Возрасни за да бидете злобното страшило. Тоа е многу подобро отколку да се биде нејзина жртва. Вклучува фустан, капа и појас. Ноќта На Вештерките Возрасни Плашило Костим.

R

Им се допаѓа и на купувачите