.

.

Килим На Тепих Држете Тепих Рампа, Бела, 5'8'

Килим На Тепих Држете Тепих Рампа, Бела, 5'8'

DEN 179.84
Износ

Обезбедете го вашиот килим во предвидената положба со оваа подлога за тепих што не се лизга ОД САФАВИЕХ. Подлогата ги намалува грозните брчки и гроздови, така што вашата соба останува да изгледа одлично. Ставете ја подлогата под тркач за да ги ублажите стапките и да ја намалите бучавата во ходникот додека обезбедувате заштита од лизгање и паѓање.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. САФАВИЕХ Нелизгачка ПОДЛОГА125 Тепих Рампа Килим Бело.

R

Им се допаѓа и на купувачите