.

.

Хуги Специјални Пелени За Испорака, Големина 3, Кт

Хуги Специјални Пелени За Испорака, Големина 3, Кт

DEN 375.04
Износ

Инспирирани од вашата совршена нега, Специјалните Пелени За Породување Хаги се нашата совршена Пелена и Загарантирани Најмеки пелени*, сакајте го или ќе го вратиме 100% ! Специјалната Испорака е изработена со растителни материјали** и нема груби состојки. Тие се хипоалергични, тестирани на дерматолог и без мириси, парабени и елементарно белило со хлор, што ги прави безбедни за чувствителна кожа. Секоја пелена за бебиња има контурна форма и меки, флексибилни манжетни за нозе за дополнителна удобност додека го одржува нередот. Мекиот појас со заден џеб, исто така, помага да се спречат издувања на пелени бидејќи пелената работи за да ја апсорбира и заклучи влагата при контакт за да ја одржува кожата на вашето бебе чиста и здрава. Нудејќи Им На Хаги Доверлива Заштита со одговорно извори на материјали***, Специјалните Пелени за Бебиња за Породување се Лесни и дишат, комплетирани со 100% капак за дишење за да обезбедат проток на воздух за вашето бебе да остане суво. Плус, овие бебешки пелени за еднократна употреба имаат индикатор за влажност со жолта линија која станува сина кога е влажна, лесно ве известува кога вашето бебе е подготвено за промена на пелена. Хаги Специјалните Пелени за Испорака доаѓаат во ексклузивни дизајни На 101 Далматинец и се достапни Во Големина Новороденче( до 10 фунти), големина 1( 8-14 фунти), големина 2( 12-18 фунти), големина 3 (16-28 фунти), големина 4 (22-37 фунти), големина 5 (27+ фунти) и големина 6(35+ фунти). Зачлени Хаги Награди+ напојува Со Преземање за да се наградат. Заработи поени На хаги производи откупливи за стотици подарок картички. Преземете ја апликацијата Донеси Награди за да започнете денес! (*Пошта во рок од 30 дена од денот на купувањето. Потребен е онлајн пристап. Ограничете 1 по домаќинство. Оригинална потврда/UPC потребни. Се применуваат ограничувања. Видете ја веб-страницата На Хаги за детали и формулар за поднесување. Истекува 12/31/22.) (**20%+ по тежина) (***Сертифицирана пулпа На Советот За Управување Со Шумите) 58 Хаги Специјални Пелени За Породување, големина 3( 16-28 фунти), истите пелени за бебиња што ги сакате, сега со сосема нови дизајни На Дизни 101 Далматинец; производот и пакувањето може да варираат. Нашата Најмека Пелена Загарантирана* : Сакајте ја или ќе ја вратиме 100% . Хаги Специјалните Пелени За Породување Се направени со растителни материјали**. Без Груби Состојки : бебешките пелени за Еднократна Употреба се направени со материјали со одговорен извор*** и се без мирис, без парабени, без лосион и без елементарно белило со хлор. Безбеден За Чувствителна Кожа : Клинички докажан хипоалергичен и дерматолог тестиран, направен за спречување на протекување до 12 часа за извонредна апсорбирачка заштита. Лесен и Дише : надворешниот капак што дише 100% обезбедува проток на воздух за да помогне кожата на вашето бебе да биде сува и здрава. Индикатор за влажност : жолтата линија се менува во сина кога е влажна, лесно ве известува кога е време за промена на пелена. За нашето совршено дуо за пелени, пробајте Ги Марамчињата За Бебиња Чувствителни На Природна Нега.

R

Им се допаѓа и на купувачите