.

.

Уникатен Разбој Пјаца Росо Килим Светло Сива Слонова Коска 8 ' Кружна Граница Современа Совршена За Трпезарија Влезна Соба Соба За Кревети Детска Соба

Уникатен Разбој Пјаца Росо Килим Светло Сива Слонова Коска 8 ' Кружна Граница Современа Совршена За Трпезарија Влезна Соба Соба

DEN 1615.36
Износ

Додадете парче мебел инспириран од италијански јазик во вашиот дом со нашата Колекција Росо. Мекиот блуз и кремите се мешаат со топли портокали и црвени за да создадат интригантни обрасци со бои наменети за сместување, наместо за поплавување, просторија. Овој килим е совршена мешавина на боја и удобност. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, не пролева и лесно се чисти.

R

Им се допаѓа и на купувачите