.

.

Тостмастер 6-Парче Тостер Печка

Тостмастер 6-Парче Тостер Печка

DEN 255.68
Износ

Печката За Тостмастер Од 18 Литри доаѓа со мноштво разновидни способности кои сигурно ќе одговараат на секоја од потребите за готвење во вашето домаќинство! Оваа рерна се вклопува до 6 парчиња леб или 12" пица. Повеќе Функции За Готвење вклучуваат Тост, Печење, Топло, Пржење и Пица. Управувајте со вашето искуство за готвење Со Прилагодлива Контрола на Температурата и 60-минутен тајмер и проверете го напредокот низ Вратата Од Калено Стакло. 1300 Вати грејни елементи За Напојување и Кал-Прачка можат брзо и лесно да готват речиси секоја храна. Капацитет Од 18 Литри. Се вклопува до 6 парчиња леб или 12" пица. Прилагодлива контрола на температурата со одржувајте топло, печете, наздравувајте, пржете и пица функции. 60-Минутен тајмер со опција "Останете Вклучени" подолго време на готвење. Вклучува решетка за печење и алуминиумска тава за печење безбедна за миење садови.

R

Им се допаѓа и на купувачите