.

.

Богатствата на Каролина Bb7710gf Црна Бенгал Коза Зелено Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

Богатствата на Каролина Bb7710gf Црна Бенгал Коза Зелено Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

DEN 175.84
Износ

Богатствата на Каролина Bb7710gf Црна Бенгал Коза Зелено Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Црна Бенгал Коза Зелено Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела На Црна Бенгалска Коза. Одличен подарок за сопственик На Црна бенгалска Коза. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Штандот за градина се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина|2 Слојна Двострана Квалитетна Конструкција|Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 во|Знаме е отпечатено од двете страни за Достапно гледање|Врвот на Столбот на Ракавот за да одговара на кој било стандарден држач за знаме со големина на градина.

R

Им се допаѓа и на купувачите