.

.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Пред Возачот Страна Пак Сигнал Светло Собранието, Одговара 2017-Мазда 3

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Пред Возачот Страна Пак Сигнал Светло Собранието, Одговара 2017-Мазда 3

DEN 2351.84
Износ

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нов Сертифициран СТАНДАРД За Замена На Возачот Од Страната На Предниот Дел На Сигналот За Вртење, Седан И Хечбек Модели. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Светилка за Трепкачи. Тоа Одговара На Вашиот 2017-2018 Мазда 3. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Пред Возачот Страна Пак Сигнал Светло Собранието, Одговара 2017-2018 Mazda 3 Седан И Хечбек Модели, Изработени Од ABS Термопластични . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2017-2018 МАЗДА 3 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите