.

.

DW7116PT DEWALT DW7116PT 60T Прецизност Трим Митра Видов Сечилото, 60-Заб

DW7116PT DEWALT DW7116PT 60T Прецизност Трим Митра Видов Сечилото, 60-Заб

DEN 0.33
Износ

Dewalt DW7116 PT инчен Прецизност Трим Митра Видов Сечилото, 60 T е дизајниран да се користи со безжични митра пили како цел видов сечилото. Сечилото се одликува со ексклузивна технологија на плочи, со ултра остри оптимизирани совети за карбид за да се намали откинувањето. Се одликува со оптимизиран агол на куката со митра, со нов дизајн на плочата за помалку вибрации и подобар квалитет на сечењето. Совршен за украсување, лајсни и претходна изработка. Дизајниран за безжични митра пили,Ултра остри оптимизирани карбидни врвови,нов дизајн на плочи за помалку вибрации и подобар квалитет на сечење, митра виде оптимизиран агол на кука.

R

Им се допаѓа и на купувачите