.

.

Божиќна Декорација LED Стринг Светла 3d Визуелен Ефект Светлина USB Управувана, Led Диоди, 2800k Мека Бела

Божиќна Декорација LED Стринг Светла 3d Визуелен Ефект Светлина USB Управувана, Led Диоди, 2800k Мека Бела

DEN 303.84
Износ

За повеќе опции кликнете овде : 40 Светилки LED Јагода Стринг Светла Ноќта На Вештерките Черепот Светла Скелет Ноќта на Вештерките Стринг Светла 200 LED Соларни Стринг Светла Forchstar Божиќ Декорација LED Стринг Светла 3 D Визуелен Ефект СВЕТЛИНА USB Управувана, 5 Led Диоди, 2800 K МЕКА Бела Факел LED Божиќ стринг светла се преносливи, професионални и сигурни, совршени за домашна употреба! Лесен За Инсталирање Совршен За украсување на вашиот ентериер, оваа лед светилка ОД 4,9 стапки е лесна за инсталирање, создавајќи спектакуларна сцена за празници и живот. Многу Употреби Создаваат мек бел сјај за пријатен амбиент, оваа жичана светлина е совршена за спални соби, прозорци, завеси, врати, ѕидови, градини, огради, летниковци и многу повеќе Гаранција овој производ доаѓа со 12-месечна гаранција за вашите права и придобивки како клиент, гарантирано задоволство. Спецификации Моќност : 0.6 W Напон : 5 V CCT : 2800k Мека Бела Гаранција : 12-месечен Материјал : Пвц за повеќе опции кликнете овде : 40 Светилки LED Јагода Стринг Светла Ноќта На Вештерките Черепот Светла Скелет Ноќта на Вештерките Стринг Светла 200 LED Соларни Стринг Светла Факел Божиќ Декорација LED Стринг Светла 3 D Визуелен Ефект СВЕТЛИНА USB Управувана, 5 Led Диоди, 2800k Мека Лед Божиќните Стринг Светла На белата Факел Се преносливи, ПРОФЕСИОНАЛНИ И СИГУРНИ, СОВРШЕНИ За Домашна Употреба! Лесен За Инсталирање Совршен За украсување на вашиот ентериер, оваа лед светилка ОД 4,9 стапки е лесна за инсталирање, создавајќи спектакуларна сцена за празници и живот. Многу Употреби Создаваат мек бел сјај за пријатен амбиент, оваа жичана светлина е совршена за спални соби, прозорци, завеси, врати, ѕидови, градини, огради, летниковци и многу повеќе Гаранција овој производ доаѓа со 12-месечна гаранција за вашите права и придобивки како клиент, гарантирано задоволство. Спецификации Моќност : 0.6 W Напон : 5 V CCT : 2800k Мека Бела Гаранција : 12-месечен Материјал : пвц.

R

Им се допаѓа и на купувачите